Author Archive

1.-4.8.2019 Františkovy Lázně a Minitábor Hoopers v Kopaninách

Tak jsem s holkami navštívila nejzápadnější část naší republiky – Františkovy Lázně, Aš a Kopaniny :-)   Nejprve jsme strávily jeden den prohlídkou Františkových Lázní a poté jsme trénovaly 3 dny Hoopers na cvičáku v Kopaninách (kousek od německých hranic).

Měly jsme štěstí na počasí, které se nám vyvedlo, tak jsme si vše pořádně užily a hlavně jsme se vzdělaly v novém sportu Hoopers :-)

14.7.-19.7.2019 Tábor DD/Hoopers, Na Celnici, Nové Hrady

Opět jsme vyrazily na tábor Dogdancingu a Hoopers do jižních Čech. Už jsme v penzionu Na Celnici byly dvakrát a vždy se nám tam moc líbilo. Minule trénovala Nika a Dáša a letos poprvé trénovala oba sporty Nika a Fanny. Nika jako zkušená závodnice a Fanny se s oběma sporty seznamovala.

14.-18.6.2019 DD tábor v Poniklé

V téměř 4 měsících s námi vyrazila i Fanny na svůj první DD tábor do Poniklé v Krkonoších. Nika jako zkušená tábornice opět trénovala 2x denně dogdancing a Fanny trénovala 1x denně dogfitness. Doma sice pár dogdancingových cviků už s Fanny trénujeme, ale na oficiální trénink je ještě malá :-) V každém případě to pro ni byla velká zkušenost a socializace. Na táboře se pohybovalo cca 15 pejsků, 4 mimina a hodně dospělých :-)   Fanča vše zvládla dobře, hlavně byla nadšená z tolika nových zážitků :-)

Fanny na čočce

Fanny na malých čočkách :-)

Nika čeká na povel :-)

Couvaný slalom :-)

29.5.2019 – Fanny

Fanny je u nás už 3 týdny. Je tak strašně jiná než kerníci :-) Malá pudlice oproti kerníkům řeší veškeré prostředí. Nejprve se s novým prostředím musí dokonale seznámit a pak je schopná se v něm pohybovat bez obav. Na zahradě tedy chodíme na vodítku a stále jej prozkoumáváme. Už jsem dokonce vyrazily i na ulici a k centru TESCO a Fanny si velice pomaličku zvyká.

V každém případě mi potvrzují obě plemena svou vysokou inteligenci – kerníci instinktivní a adaptivní a pudlové pracovní při spolupráci s člověkem.

Fanča je opravdu na učení triků hodně chápavá a tak jsme si to zajely vyzkoušet do haly na Kladno :-)

 

 

Květen 2019 – Nová členka smečky

9.5.2019 jsme si přivezli novou členku naší smečky – Fanynku (Frederika Fanny Carský Monarcha). Je to střední apricot pudlička.

První seznámení s holkami :-)

Fanynka

Duben 2019 – Moravský kras

Od 24.4. do 28.4. jsme strávily s Dášou a Nikou a Petrou a jejím kerníky krásné dny ve Vranově u Brna výlety po Moravském krasu. Počasí nám super vyšlo :-)

Procházka Vranov

Punkevní jeskyně_Zrcadlové jezírko

Černoušek, na který se může sáhnou pro štěstí :-)

Macocha

Březen 2019

Máme hotové překážky na Hoopers a v polovině května začneme trénovat :-)

První focení s překážkami :-)

Zima 2019

Zimu jsme proběhaly na procházkách

Psí školka na procházce :-)

Kern ve sněhu :-)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

a na trénincích v hale na Kladně :-)

Přání

PF2019

Rok 2018

Rok 2018 byl úspěšný výstavně hlavně pro Dášenku, která absolvovala 3 výstavy a na všech byla úspěšná a vyhrála 3 x titul nejlepší veterán :-)

Výstava 28.10.2018

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nika se mnou celý rok trénovala Dogdancing, ve kterém se nám povedlo pár zkoušek, a navíc jsme začaly trénovat i Hoopers.

Tábor Poniklá 8/2018

 

 

 

 

 

 

 

 

 

A naše veteránka Oxana se u nás dobře zabydlela. Dovádí s holkami na zahradě a chodí s námi na dlouhé procházky, po kterých je strááášně unavená :-)

Oxana spinká