Nezařazené

1.3.2018 – Obrázek od Z. Honsové

Tak se holky zalíbily paní malířce Zuzaně Honsové (https://www.honsovashop.cz), že je krásně namalovala :-)

Obrázek-Holky

31.1.2018 – Dáša narozeniny

Tak máme doma veteránku. Dáša oslavila své 8. narozeniny :-)

Dáša 8 let

Vánoce 2017

Vánoce 2017

4.7.2016 – Prázdninové focení :)

Začínají prázdniny a naše modelky se fotily na zahradě :)

Sedíme :)

Ležíme :)

Podáváme pac :)

18.2.2016 – Časopis Psí kusy

Tak se po dlouhé době zadařilo, že se do psího časopisu „Psí kusy“ dostalo povídání o kernících :) Celé to vlastně zařídila Andrea Matějková, která nás někdy v listopadu loňského roku oslovila, abychom vyplnili dotazník připravený paní redaktorkou a poslali pár fotek.

Tak jsme pěkně vyplnili dotazník a poslali pár fotek a juchůůů článek se povedl :)

Časopis 3/2016

Kerníci

Chovatelky

14.2.2016 Tellington TTouch Seminář

Poprvé jsem se setkala s metodou Tellington TTouch díky semináři, který vedla Marta Mannelová.

Jedná se o zklidňující dotyky, které mohou psům pomoci například u problémů, jako je bázlivost, agresivita, nervozita, stres, strach, sklony k ničení, nedostatečná ovladatelnost a hyperaktivita. Dále pomáhají i při hojení zranění, rehabilitaci, artróze, alergiích apod.

Marta Mannelová je v ČR jediná trenérka této metody, kterou studovala 3 roky v Anglii. Zde jsou její web stránky – TTouch doteky – Marta, kde je o metodě trochu více :)

Seminář s Martou :)

Metodu jsem brzy vyzkoušela další týden na veterině. V čekárně s námi čekali ještě dva dost velcí hafani. Nika z nich byla dost nervózní a celá se klepala. Vzala jsem si ji na klín, otočila se zády ke psům, ale tak, aby na ně viděla a mohla je kontrolovat a začala jsem ji hladit TT dotyky. Do 5 minut se zklidnila, lehla si v klíně a tak vydržela, než jsme přišly na řadu. Byla jsem překvapená, jak TT dotyky opravdu fungují :)

 

 

23.1.2016 Zimní procházky

Leden je odpočinkový měsíc od tréninků agility. Cvičák je pod sněhem a tak chodíme na procházky a bavíme se doma cvičením různých triků a posilováním na balanční čočce:)

Tady jsou zimní fotky holek a jejich dětí – Dášina Alexa a Niky Bártík :)

Nika

Nika a Dáša - moje spřežení :)

Alexa v novém kabátku :)

Bartík zamaskovaný v lese :)

31.12.2015 – Vánoce a Silvestr

Tak nám končí rok 2015, který začal březostí Niky, pokračoval tréninky agility a končil výstavami malého Bartíka  – vše je sepsáno v povídání „Moje holky – rok 2015″ :)

Vánoce jsme si užili, holky dostaly plno mlsků a míčky a já Velkou kynologickou encyklopedii  od Ivana Stuchlého – http://www.kosmas.cz/knihy/210513/velka-ilustrovana-kynologicka-encyklopedie/ :) Mám tedy co číst.

Vánoce 2015

Na Silvestra jsme vyrazili s partou agiliťáků (s těmi, co nemuseli do práce) na vrch Louštín za Lužnou u Rakovníka. Procházka to byla úžasná, ušli jsme 10,4 km a všichni jsme byli parádně vyvětraní. Po teplých vánocích bylo na Silvestra 5 stupňů pod nulou :)

Vyrážíme :)

Společné foto na závěr :)

 

Na závěr přejeme všem našim kamarádům štěstí, zdraví a splněná přání v roce 2016 :)

PF 2016

10.5.2015 – Bart 9,5 týdne

Tak se mi konečně s pomocí Petry podařilo dokončit trim Bartíka. Ještě zítra zastřihnout drápky, sbalit baťůžek a kluk může vyrazit do světa :)
Budeme na něj myslet, aby se mu v novém domově líbilo a aby svým páníčkům přinesl radost a lásku :)

Bart 9,5 týdne

PF 2015 – Šťastný skok do Nového roku