Cestování

Vánoční výlet HTG na Plešivec – 28.12.2013

Skupina kernů z CHS Hoity-Toity Gang a jejich majitelů se v sobotu 28.12.2013 sešla ve Felbabce v Brdech a vyrazila na vánoční výlet na vrchol Brd – Plešivec (654 m). Po sněhu ani památky, teplota mírně nad nulou a mlha za mnou a přede mnou :)
Procházka, která podle organizátorky Ireny měla trvat hodinku, se díky povídání a focení protáhla na čtyři hodiny. Ale i když byla mlha, tak jsme postupně navštívili zajímavá místa, jako je Plešivecké sedlo (sletiště čarodějnic), Fabiánova zahrada, vrchol Plešivce a Plešivecký viklan. Je pravda, že moc jsme toho neviděli, ale dobře jsme se prošli :)

 

Přízraky kernů v mlze :)

Dášenka ve Fabiánově zahradě na kamenném trůnu :)

 

Kerní víkend – 31.5. – 2.6.2013

Kerní víkend v autokempu Kačer u Ovčár se opět povedl hlavně díky hlavní organizátorce Katce Přibylové :)

V pátek odpoledne vysvitlo sluníčko, a tak byly závody v agility. V sobotu a v neděli sice stále pršelo, ale nám to nevadilo a věnovali jsme se v klubovně přednáškám - MVDr. Gabriely Lenártové (první pomoc při úrazech, kerni a nemoci, kastrace, březost, …) a Dáši Fridrichové (canisterapie a základní poslušnost). V sobotu odpoledne si naši psi v dešti zazávodili  v coursingu a v neděli dopoledne jsme si zahráli i sranda hry :)

Společná fotka

 

Dovolená – Hoštice-Jedraž

Pěkný týden v jižních Čechách na statku Jedraž u Hoštic. První den dovolené nás sice přivítaly kroupy, ale další dny už bylo počasí pěkné, i když se střídalo sluníčko s menšími přeháňkami. Pro naše výlety to bylo počasí ideální :)

Kroupy velké i 5 cm

Vracíme se z procházky

Viklan v Kadově

Poslouchám vodu :)

Vydra

Hra pod Boubínem

Vánoční procházka – Šárecké údolí, Praha

Dne 28.12.2012 jsme se vypravili s kamarády a jejich kerníky na vánoční procházku do Šáreckého údolí. Vánoce připomínalo snad jen datum, protože letos se sníh ještě neobjevil :(   I když naše vánoční procházka při 5 stupních nad nulou se zataženou oblohou nebyla focení příliš nakloněná, přesto se nám všem moc líbila a nejvíce našim kerníkům, kteří se pořádně vyběhali :)

Hurá, tetka má dobroty :)

 

Kudy teď?

 
 

Jedeme vláčkem :)

Doma na oblíbeném 7. schodu :)

Finsko – 8/2011

Ve dnech 4.8. – 8.8.2011 jsme s Luckou Vynikalovou navštívily naše finské přátele a jejich kernteriéry. Lucka s  sebou vezla Sylvi a Bambi, oba z finské CHS No Copyright, aby je představila na klubové výstavě kernteriérů v Kuopiu. Já jsem s sebou Dášu nevezla, jela jsem, jak se říká na „kukačku“. A opravdu se bylo na co dívat. Příroda Finska a jejich nádherní kerni mě opravdu okouzlili.

Dovolená – Pálava – 7/2011