Archive for Leden 2012

Neoficiální závody agility – 21.1.2012

Tak jsme se vypravily na své první neoficiální závody agility – „O velkou pandu“ v Praze. První závod v jumpingu nám tedy vůbec nešel, byl to prostě průšvih :(   Druhý závod v agility byl o něco lepší, ale i tak jsme na své soupeřky nestačily a umístily jsme se s Dášou na hezkém posledním místě :)   Dáša byla ze všeho tak vykulená, že několikrát odmítla vběhnout do tunelu a skočit dvě skočky (na trati bylo pro začátečníky připraveno 15 překážek). Takže výsledek 3 odmítnutí, 0 chyb a čas hrozný, protože než jsem naší cácorce vysvětlila, že prostě do toho tunelu musí, tak čas běžel a běžel …. No, budeme trénovat a uvidíme, zda se nám bude dařit lépe na dalších závodech :)

Konečně poslední skočka :)

Vánoční procházka – Šárecké údolí, Praha

Dne 28.12.2012 jsme se vypravili s kamarády a jejich kerníky na vánoční procházku do Šáreckého údolí. Vánoce připomínalo snad jen datum, protože letos se sníh ještě neobjevil :(   I když naše vánoční procházka při 5 stupních nad nulou se zataženou oblohou nebyla focení příliš nakloněná, přesto se nám všem moc líbila a nejvíce našim kerníkům, kteří se pořádně vyběhali :)