Archive for Duben 2013

Jarní agi hopsání v Mostě – 28.4.2013

V neděli jsme se vypravily s Nikou na naše první neofiko závody do Mostu. V pátek bylo léto 26 stupňů nad nulou a v neděli děsná zima. Když jsme dorazily do Mostu, tak teploměr ukazoval 4 stupně nad nulou. Abychom se zahřály, tak jsme běhaly a běhaly a vyběhaly jsme si 1. místo v kategorii S (small dogs). Byly jsme obě nadšené :)

Dobře jsi běžela, holka :)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Holky ze ZKO Rakovník - všechny 1. místo (L, XS a S)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

A pozdrav od naší Lexičky :)

Alexa (3,5 měsíce) - na chalupě u kamen je to nejlepší :)

Agi intenzivka s Lenkou a Áňou – 20.4.2013

Dneska jsme s Nikou poctivě celé dopoledne trénovaly s trenérkami z Berouna. Počasí nic moc, trochu deště, trochu větru a žádné sluníčko :( Ale nás to s Nikou moc bavilo a zase jsme se posunuly o kousek dál :)

 

Nika čeká na piškotek :)

Alexa přijela na návštěvu – 14.4.2013

Dneska se na nás přijela podívat naše malá Lexička. Málem jsme jí nepoznali, jak holka za měsíc vyrostla :) Dáša i Nika ji přivítaly pořádnou honičkou, což se Lexičce náramně líbilo.

Malá přijela na dotrimování, ale vzhledem k tomu, že její panička jí zvládla otrimovat sama, tak na mě moc trimování nezbylo :)

Lexička je malá šikulka, chodí už na cvičák a předvedla nám, jak umí pěkně své páníčky poslouchat.

Lexička se pere s Nikou a Dáša soudcuje

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Unavená Lexička po honičce

 

Mezinárodní výstava Wieselburg, Rakousko – 6.4.2013

Již v pátek jsme vyrazili s Nikou na výstavu do Rakouska. Cesta byla dlouhá, a tak jsme v pátek přespali na Šumavě v malém penzionu v Hamálkách u Jindřichova Hradce a druhý den pokračovali do Wieselburgu. Cesta nebyla dlouhá na km, ale spíše časově náročná, protože v Rakousku jsme přejížděli kopce po úzkých silnicích, kde jsme třeba jeli i 30 km téměř hodinu :) Nakonec jsme na výstavu šťastně dojeli, a protože nám kamarádky Katka a Petra držely místo u kruhu, tak se i dobře usadili :) Kerníky posuzoval německý rozhodčí Eberhardt Jochen. Nika moc pěkně chodila a tak si vychodila vítěze třídy a čekatele na CACIBa :)

Nika - Výborná 1, CACA, res. CACIB

Agility trénink v RA – 1.4.2013

Moje holky jsou nejen šikovné na výstavách, ale i na cvičáku :) Dáša ještě poslední měsíc odpočívá, tak máme pár krásných fotek ze cvičení o Velikonočním pondělí pouze s Nikou. Měly jsme štěstí, že na cvičák dorazila šikovná fotografka Alča, která si potřebovala otestovat nový foťák. Jak se jí to povedlo je vidět na fotkách :)

Skočka S

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tunel

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Náběh, ale kam nevím :)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

A jako vždy na závěr krásný pozdrav od naší malé a jejích dvou malých paniček :)

Alexa a její malé paničky