Archive for Červen 2013

Seminář Obedience – 16.6.2013

Dnes jsme navštívily s Nikou celodenní seminář Obedience, který vedla Lucia Stemmerová (http://www.kosmas.cz/knihy/170045/obedience/). Lucka je moc milá a šikovná mladá dáma, která nás provedla prvními lekcemi vysoké školy psí poslušnosti, jak se jinak také Obedience překládá. Na semináři se nás sešla prima parta a moc jsme si to užili. Tady je pár fotek z tréninku.

Nika nabíhá do čtverce

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zalehnutí ve čtverci

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Seznamování s dřívky pro identifikaci

Národní výstava Klatovy – 15.6.2013

Národní výstava v Klatovech patřila Dášence. Vrátila se holka po delší pauze do výstavního ringu a na druhé výstavě zazářila :) Získala nádherné ocenění – Výborná 1, CAC, CAC ČMKU, Národní vítěz a BOB.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nika už takové štěstí neměla a získala druhé místo v mezitřídě, tj. ocenění – Výborná 2. res. CAC. Dnes měla silnou soupeřku Ebony, která se paní rozhodčí líbila víc :)

Holky jsou jako dvě sestřičky :)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

A ještě pozdrav od naší maličké Lexičky a její malé paničky Terezky :)

Lexička a Terezka

Klubová výstava KCHT – 9.6.2013

V neděli jsme se vypravili na speciální výstavu Klubu chovatelů teriérů v Lanškrouně. Ráno jsme vyrazili v 5 hod. a v 8 hod. jsme už byli na místě :) Výstava byla ve sportovní hale Bóži Modrého a moc se nám tam líbilo. Organizátoři měli vše připravené, hala i okolí byly pěkně upravené :)

Kerníky, kterých přijelo jen 11, posuzovala pí Alena Auerbach. Nika získala velmi pěkné ocenění – Výborná 1, CAC, CC, vítěz speciální výstavy a BOB. Dášenka si po delší době také zasoutěžila ve třídě vítězů a dostala ocenění Výborná 3. Jsou to moje holky šikovné :)

Já a moje holky :)

Kerní víkend – 31.5. – 2.6.2013

Kerní víkend v autokempu Kačer u Ovčár se opět povedl hlavně díky hlavní organizátorce Katce Přibylové :)

V pátek odpoledne vysvitlo sluníčko, a tak byly závody v agility. V sobotu a v neděli sice stále pršelo, ale nám to nevadilo a věnovali jsme se v klubovně přednáškám - MVDr. Gabriely Lenártové (první pomoc při úrazech, kerni a nemoci, kastrace, březost, …) a Dáši Fridrichové (canisterapie a základní poslušnost). V sobotu odpoledne si naši psi v dešti zazávodili  v coursingu a v neděli dopoledne jsme si zahráli i sranda hry :)

Společná fotka