Archive for Leden 2014

Leden 2014

První dvě lednové dekády byly jako celý prosinec bez sněhu. Což mělo jedinou výhodu, že jsme mohly s Nikou pokračovat v tréninku agility na našem cvičáku v Rakovníku. I když na začátku ledna si šla na cvičák zacvičit místo Niky Dáša, protože Nika od vánoc hárala. Dáša mě na cvičáku překvapila, ač přes rok pořádně netrénovala, tak parkury bez problémů odběhala. Když jsem ale chtěla, abychom některé překážky zopakovaly, protože nebyly perfektní, tak mi dala jasně najevo, že ona už má odběháno :( Takže jsem jí netrápila a už jsem se těšila na Niku, která opakuje překážky x krát, dokud je panička neumí pořádně ukazovat :) Má holt se mnou větší trpělivost nežli Dáša.

Po 20. lednu se konečně ochladilo a dokonce i trochu v naší kotlině nasněžilo. Hezkou fotečku nám poslala panička naší dcerušky Lexičky :)

 

Lexička 1 rok

 

25.1.2014 jsem se jela „bez holek“ podívat na Šampion šampionů v Top Hotelu v Praze na Chodově. Bylo to moc pěkné, i když mě mrzelo, že naše skupina FCI III – teriéři tam neměla zastoupená všechna plemena. Za kerníky tam nastoupila Lucka s Tomíkem, ale bohužel do finále se nedostali. Škoda :(

Tady je video naší skupiny FCI III:

 

PF 2014

PF2014