Archive for Červenec 2014

13.7.2014 – Setkání HTG ve Felbabce

V neděli 13.7.2014 jsme se zúčastnily s holkami srazu CHS Hoity-Toity Gang (HTG) ve Felbabce. Tedy srazu měla nárok se zúčastnit jen Dášenka, jako odchov z této stanice, ale protože by to bylo Nice líto, tak jsme ji s Dášou vzaly s sebou :)

Stejně jako o vánočních svátcích byl sraz u Ireny Palkové ve Felbabce. Kompletní reportáž je na webovkách organizátorky Lucky Vynikalové (majitelka CHS): Hoity-Toity Gang

Srazu se zúčastnilo 11 kerníků HTG a 1 Limecastle´s (moje Nika)  a 12 majitelů.

Počasí vypadalo nadějně, tak jsme nejprve vyrazili na krátkou procházku.

První běží Nika :)

Nika, Dan (bráška Dáši) a Dášenka

Společné foto

Foto u rybníčka :)

 

Procházka vyšla moc pěkně. Když jsme se vrátili zpátky, tak se začalo pomalu stmívat a zvedat vítr a za chvíli dorazila pěkná bouřka. Tak jsme se všichni přesunuli k Ireně do domečku. Tam bylo taky dobře :)

5.7.2014 – Trojzkoušky Plzeň-Křimice

Tak další pokus o čisté běhy v kategorii A1. Tentokrát se nám konečně dařilo, i když to na začátku nevypadalo. První běh opět Nika vystartovala bez povelu, takže jsem jí musela vrátit zpět a tím jsme se diskvalifikovaly. Pak jsme konečně při druhém a třetím běhu prolomily smůlu a dvakrát jsme zaběhly čistě a rychle, tak jsme skončily dvakrát na prvním místě:)

zkouška 1 a 2

 

zkouška 3

 

7.6.2014 – Trojzkoušky ZKO Kyje Praha

Vypravily jsem se s Nikou na další zkoušky kategorie A1, sice jsme již splnily 3x na Výbornou, takže bychom mohly přejít do kategorie A2, ale stále nám chybí jistota.

A přesně to se nám na těchto zkouškách potvrdilo. První běh jsme zvládly s jedním odmítnutím (5 trestných bodů), což byl špatný náběh do slalomu a nutná oprava, tím jsme samozřejmě ztratily i čas:) V každém případě jsme skončily 4 z 11 závodníků a se známkou Výborně. Ovšem další běh, který vypadal hodně nadějně, zkazila Nika tím, že v půlce parkuru chytla vůni pamlsku, který někomu vypadl a rozhodla se ho nejprve najít a pak pokračovat. No bylo to překvápko, udělala mi tohle na parkuru poprvé. V každém případě jsem jí už nezvládla navést na správnou překážku a diskvalifikovaly jsme se. Třetí běh bohužel nedopadl lépe, Nika se rozhodla odstartovat sama bez povelu a já ji musela vrátit, takže další diskvalifikace :(