Archive for Říjen 2014

23. – 24.10. 2014 Národní a Evropská výstava Brno

Ve středu jsme se vypravili do Brna na národní výstavu při Evropské výstavě a Evropskou výstavu.

Bydleli jsme v parádním hotelu „Myslivna“ na zalesněném kopci nad Brnem. Parádní ubytování a kuchyně  :)

Ve čtvrtek 23.10. byla národní výstava, které se zúčastnilo 43 kerníků z Čech, Dánska, Polska, Švýcarska, Ruska, Izraele, Finska, Slovinska a Slovenska. Kerníky posuzoval rozhodčí Jovanovic Nemanja (SRB).

Posuzování bylo rychlejší než na normálních výstavách, protože se nepíšou posudky. Psi se předvedou rozhodčímu v pohybu, poté je rozhodčí postupně zkontroluje na stole a pak vybere nejlepší 4.

Nika se na národní výstavě předváděla ve třídě vítězů, kde bylo 6 fen. Nika získala ocenění Výborná 4 :)

V pátek 24.10. byla Evropská výstava, které se zúčastnilo 66 kerníků. Dorazili ještě další kerníci ze Slovenska, Německa a Maďarska. Kerníky posuzoval finský rozhodčí Palosaari Juha.

Posuzování probíhalo stejně jako předchozí den. Nika se předváděla ve třídě otevřené, kde nakonec bylo jen 5 fen (původně jich mělo být 8). Nika získala ocenění Výborná 4 :)

Zde je video z Evropské výstavy (bohužel nenatočila jsem třídu fen šampionek).

20.9.2014 – Mezinárodní výstava ČB

Na mezinárodní výstavě v Českých Budějovicích se nám zadařilo a Nika ve třídě šampionů zvítězila a navíc získala titul nejhezčí fena – Výborná 1, CAC, CACIB a CAC ČMKU. Třetím vítězstvím ve třídě šampionů splnila Nika podmínky pro titul „Český Grandšampion“ :)

Vlajeme :)