Archive for Duben 2015

21.4.2015 – Bart 7 týdnů

Bez jednoho dne je dnes Bartíkovi 7 týdnů. Je to malý šikulka, bez problémů žere štěněcí granulky a chodí se venčit na plínku, kterou má v ohrádce. Už sice chodí od neděle i ven na travičku, ale zatím jen na krátkou chvíli, když svítí sluníčko :) Zuby už má všechny venku a skus má také v pořádku. Má moc pěknou postavu a ocásek drží stále nahoru. Taky se mu už kompletně postavilo jedno ouško a druhé bude stát za chvíli. Není jednoduché ho ještě vyfotit, je stále v pohybu. Tak jsem poprosila kamarádku Alču, aby mi pomohla :)

Bartík stále ještě hledá páníčky, kteří by ho milovali, sportovali s ním nebo chodili na dlouhé procházky, a protože má všechny předpoklady být úspěšný i ve výstavním kruhu, tak ho taky na nějaké té výstavě ukázali :)

Bart - 48.den


Bart - 48.den


Bart - 48.den


Bart - 48.den

15.4.2015 – Bart 6 týdnů

Bartík nám roste jako z vody, je čím dál tím rychlejší a obratnější a navíc se mu pomalu staví ouška. Nika si s ním stále hraje a oba si to pěkně užívají.

2015-04-15 - Bart 6 týdnů

Bartík je také pěkný bojovník, není to už žádné miminko :)

9.4.2015 – Bart – 5 týdnů

Tak už je Bartíkovi 5 týdnů, Nika ho s konečnou platností odstavila a Bartíkovi nezbylo nic jiného, než začít baštit granule s trochou sušeného mlíčka. Nika to odstavení vzala kompletně a nechává Bartíka i v noci samotného v kenelce. Bartík vždycky trochu ještě kňourá, ale když nikdo nejde, tak si zaleze do kenelky a spí spokojeně celou noc sám. Ráno pak jakmile uslyší, že vstáváme, tak je hned na nohou a už nás všechny vítá. Holky jdou na zahradu a Bartík se jde proběhnout po kuchyni :)

Vyrážíme na průzkum :)

Teď je to moje a mamka mi to nevezme :)

Kuk do foťáku :)

4.4.2015 – Bart 1 měsíc

Tak Bartík oslavil měsíční narozeniny :) Ve 4 týdnech dostal další odčervovací pastu a vůbec mu tedy nechutnala. Pak absolvoval další manikúru drápků, aby neškrábal maminku. Ovšem minulý týden už se mu začaly prořezávat zoubky a teď už jich má několik venku, takže Nika už z kojení nadšená není. Celý minulý týden bylo vidět, že se jí začíná ztrácet mléko a že je třeba přemluvit Bartíka, aby začal žrát granulky :) No odolával chlapec docela dlouho, ale na své měsíční narozeniny to vzdal a pustil se do nich.

Bart - 1. měsíc

Bart - 1. měsíc