Archive for Březen 2016

13.3.2016 – Cruftova výstava, Birmingham

Po dlouhé době jsem opět s kamarádkami Alenou a Petrou vyrazila na Cruftovu výstavu do Berminghamu, UK (Cruftova výstava je nejznámější a největší psí přehlídkou na celém světě a je pojmenována po svém zakladateli Charlesi Cruftovi).
Jely jsme se pouze podívat na teriéry a třeba něco zajímavého koupit :) Cruftova výstava zrovna slavila 125 výročí :)

Do Birminghamu jsme přiletěly z mezipřistáním v Amsterdamu už v sobotu odpoledne. Ubytovaly jsem se v hotelu Arden Hotel & Leisure Club nedaleko výstaviště. Ráno jsme pak vyrazily na výstaviště, kde jsme strávily celý den. Na výstavu bylo přihlášeno 150 kerníků. Bylo se na co koukat. Zajímali mě především psi, tak ty jsem si natočila. Ale je fakt, že feny letos byly hezčí, mnohem více vyrovnané.

Po skončení posuzování jsme vyrazily mezi stánky, kterých tam byla spousta, na nákupy. Největší radost jsem měla z malého kamene zalitého do plastu, kterým se perfektně trimují kerníkům uši :) Vůbec jsem ho totiž nemohla nikde sehnat. No a taky jsem neodolala věšáčkům s kerníkem :)

Nákup na výstavě

Pokoušíme se s Nikou trénovat dogdancing a moc se nám líbí Mary Ray (zakladatelka dogdancingu v UK). Od roku 1992 má každý rok na Cruftově výstavě vystoupení, které připravuje celý rok. Její práce se psem a s hudbou jsou dokonalé. Letošní vystoupení bylo opět perfektní :)

V pondělí jsme ještě navštívily centrum Birminghamu a pořídily pár fotek.

Nákupní centrum - Bull Ring

Nákupní centrum uvnitř

Nakupni centrum z druhé strany a kostel sv. Martina

Katedrála sv. Filipa

Katedrála uvnitř

Radnice na Victoria Square

Malá fontána před radnicí