Archive for Červenec 2016

10.7. – 17.7.2016 – Dogdancing tábor Nové Hrady

Tak jsme byly s holkami na táboře Dogdancingu v nádherné přírodě na Novohradsku :) Bydlely jsme v Penzionu na Celnici, přímo na hranicích s Rakouskem. Penzion byl totiž vybudován z původní celnice na hraničním přechodu. U penzionu jsou ještě chatky a dva velké cvičáky. Na jednom se trénovalo Agility a na druhém Dogdancing. Jinak penzion je určen pro dovolenou se psy :) Psi jsou tam vítáni !

Původně jsem měla přihlášenou jen Niku na kombinaci Agility a Dogdancing, ale situace se změnila a tak jsem si Agility vyměnila s Petrou za Dogdancing. Tak jsem cvičila dopoledne s Nikou a odpoledne s Dášou. Oběma to moc hezky šlo :) Mezi tréninky jsme chodily na dlouhé procházky a parádně jsme se vyblbly a odpočinuly si.

Počasí nám vyšlo úplně perfektně. První půlka týdne teplo, pak jeden den pršelo od rána do noci a pak mírné ochlazení a polojasno. Na cvičení a procházky ideální :)

Ten den, co jen pršelo, si holky daly odpočinek a já se jela s Petrou a Katkou podívat na hrad v Nových Hradech.

V pátek pak byly zkoušky v Dogdancingu a tak jsme to poprvé s Nikou také zkusily. Povedla se nám zkouška ve Freestyle 1. úrovně na výbornou :)

V sobotu jsme pak ještě stihly s Katkou farmářské trhy v Buškově Hamru a vrátily jsme se jen tak tak, abychom stihly průjezd hranice automobilů-veteránů :)

Na víkend za námi dorazil Jirka, tak jsme ho vzaly na procházku :)

Účastníci tábora AGI + DD

Penzion na Celnici

Původní hranice

Holky odpočívají

Buškův Hamr

Veteran Car

Jirka po procházce :)

Naše 1. zkouška z DD F1

4.7.2016 – Prázdninové focení :)

Začínají prázdniny a naše modelky se fotily na zahradě :)

Sedíme :)

Ležíme :)

Podáváme pac :)