25.8.2018 – Mezinárodní výstava, Mladá Boleslav

Tak jsme s Dášenkou vyrazily do Mladé Boleslavi na mezinárodní výstavu do třídy veteránů. Dášenka byla naposledy ve výstavním kruhu před 5 lety, tak jsem byla zvědavá, jak si povede.

Ráno jsme musely vyjet už v 6.00 hod., protože jsou samé uzavírky i v příjezdové ulici na výstaviště. Ale povedlo se nám to objet přes pár vesnic a přijet na výstaviště dokonce už v 8.00 hod. Myslím, že takto vyjelo mnohem více vystavovatelů, protože po dojezdu už bylo téměř plné parkoviště. Byla jsem překvapená, kolik lidí se vypravilo na výstavu v prázdninovém termínu. Ale to je dobře :-)

Ovšem kerníků na výstavu moc nedorazilo :-( Pamatuji větší konkurenci v kruhu. Kerníky posuzoval belgický rozhodčí Jean Vanaken. Dášenka samozřejmě nic nezapomněla a dokonce díky tomu, že spolu trénujeme dogdancing, tak zvládla volný postoj mnohem lépe než za mlada :-)

Pan rozhodčí byl moc milý a Dášenka se mu líbila, takže nám dal známku Výborná 1 a titul Nejlepší veterán plemene. No byly jsme tam ve veteránech samy :-) Ovšem nemusel jí ten titul samozřejmě vůbec dát, kdyby se mu nelíbila :-)

Dášenka pěkně capkala :-)

Pan rozhodčí Dášenku poctivě prohlédl :-)

Napište komentář